افتتاح نمایشگاه گردشگری اسپانیا «فیتور» با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی

سی و نهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری اسپانیا «فیتور» از روز چهارشنبه سوم بهمن ماه با حضور علی‌ اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران برگزار خواهد شد.

علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مدت حضور خود در اسپانیا با دبیرکل سازمان جهانی گردشگری، وزیر صنعت، تجارت و گردشگری اسپانیا، رئیس شورای میراث ملی اسپانیا و رئیس موزه باستان شناسی آلیکانته (ایالت والنسیا) دیدار و گفت و گو خواهد کرد.

علاوه بر این، او در همایشی که با حضور کارآفرینان و تورگردانان فعال ایرانی و‌ اسپانیایی در حوزه گردشگری برگزار خواهد شد نیز حضور پیدا کرده و‌ به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

نمایشگاه فیتور مادرید که تا ۷ بهمن (۲۷ ژانویه) دایر خواهد بود، به عنوان یکی از نمایشگاه‌های اصلی و مهم صنعت گردشگری جهان در مساحتی به وسعت ۶۷ هزار و ۵۰۰ مترمربع که نسبت به سال گذشته ۲.۵ درصد افزایش یافته و با حضور ۱۰ هزار و ۴۸۵ شرکت از ۱۶۵ کشور جهان برگزار می‌شود.

ایران از جمله شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه است که امسال ۳۱ تور اوپراتور‌، بخشی از ظرفیت‌ها، امکانات و جاذبه‌های گردشگری و هنری کشور را به نمایش خواهند گذاشت.

ارائه پوستر، راهنما و نرم افزارهای چندرسانه‌ای حاوی اطلاعات گردشگری و جاذبه‌های تاریخی، طبیعی و دیدنی ایران و معرفی صنایع دستی از جمله برنامه‌های غرفه ایران در نمایشگاه فیتور خواهد بود.

منبع: میراث آریا

مطالب مرتبط

Leave a Comment