اعلام آمادگی فارس برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران

معاون گردشگری فارس از آمادگی برای شرکت در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران خبر داد.

سید موید محسن نژاد معاون گردشگری فارس گفت: جلسات هماهنگی با مسئولان و فعالان صنعت گردشگری و صنایع دستی استان برای حضور هدفمند در بزرگترین رویداد بین‌المللی گردشگری کشور در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی انجام شده است.

وی اظهار کرد: دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته از ۲۳ تا ۲۶ بهمن ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار می‌شود و براساس تصمیمات گرفته شده در شورای سیاست گذاری نمایشگاه، امسال تمام ظرفیت‌های وابسته به صنایع گردشگری استان‌ها در قالب یک غرفه متمرکز متعلق به همان استان نمایش داده می‌شود.

معاون گردشگری فارس با اشاره به اولویت استان در نمایشگاه، اضافه کرد: معرفی توانمندی‌ها و خدمات تأسیسات و موسسات گردشگری، اقامتگاه‌های بوم‌گردی و همچنین دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان از اولویت‌های محتوایی غرفه استان در نمایشگاه است و بخش خصوصی همانند گذشته با این اداره کل همسو و همراه خواهد بود.

این مقام مسئول تصریح کرد: معرفی ظرفیت‌های گردشگری سلامت، طبیعی و مذهبی، صنایع دستی، سوغات، مجتمع‌های تفریحی- توریستی، بسته‌های سرمایه گذاری، نمایش آداب و رسوم اقوام عشایر، اجرای موسیقی سنتی، معرفی آثار ثبت جهانی از دیگر محور‌های غرفه فارس درنمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران است.

بنابر این گزارش، فعالان و علاقمندان صنعت گردشگری می‌توانند برای شرکت در نماشگاه از طریق مراجعه به اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس واحد گردشگری اقدام به ثبت نام کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

Leave a Comment