معرفی کمیته سفر انجمن صنفی

به نام خدا

با سلام؛

احتراما به استحضار می­رساند انجمن صنفی مدیران فنی آژانس­ های مسافرتی، با بهره ­گیری از ظرفیت مدیران فنی کارآزموده در کنار کارگزاران متخصص داخلی و خارجی، در قالب کارگروه­ های ویژه، زمینه حمایت دوجانبه از مجریان خدمات مسافرتی و مسافرین محترم سازمان‌ها و نهادهای رسمی کشور را فراهم آورده است.

در این راستا اعلام می­ دارد از این پس پرسنل محترم آن سازمان به همراه خانواده ایشان با ارائه کارت پرسنلی می­توانند به صورت مستقیم خدمات متنوع مسافرتی و تورهای گردشگری بین‌المللی را از کمیته سفر این انجمن دریافت نمایند.

همچنین مدیران محترم و کارشناسان سازمان می­توانند جهت دریافت ویزای تجاری، حضور در نمایشگاه­های خارجی، کنفرانس­ها و همایش­ها و نیز شرکت در دوره­ های آموزشی تخصصی کوتاه ­مدت با دریافت Certificateهای معتبر، از خدمات مرتبط با اعزام هیأت­های تخصصی و تجاری این انجمن بهره ­مند گردند.

متقاضیان می­توانند جهت آگاهی از بسته­ های خدمات مسافرتی و استفاده از تورهای پیش­ بینی شده در هر فصل،با دبیرخانه انجمن به شماره­ های ۲۶۴۰۸۷۷۶-۰۲۱ و ۲۶۴۰۸۷۸۳-۰۲۱ تماس حاصل نموده و یا به وب سایت انجمن به آدرس www.ATMTTA.ir مراجعه نمایند.

خواهشمند است نسبت به اطلاع ­رسانی موضوع به اعضای محترم امر به ابلاغ فرمایید.

                                                                                   با احترام

                                                                                     فرشاد زمانپور

                                                                            دبیر انجمن مدیران فنی دفاتر مسافرتی

مطالب مرتبط

Leave a Comment