جام جهانی روسیه ۲۰۱۸

جام جهانی روسیه ۲۰۱۸

جام جهانی روسیه از ۱۴june آغاز شده و تا july 15 ادامه دارد، که به میزبانی ۱۱ شهر در روسیه (مسکو , سن پترزبورگ , کالینینگراد , قازان نیژنی نودوگورود , سامارا, ولگا گراد , سارانسک , روستوف , سوچی و یکاتینبورگ) برگزار میشود.
بسیاری از هواداران فوتبال از سرتاسر جهان برای دیدن بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خود را به این کشور رسانده اند.همان طور که میدانید بازی های جام جهانی با حضور ۳۲ کشور از نقاط مختلف دنیا و میلیون ها هوادار فوتبال برگزار میشود ، این رقابت ها تاثیر بسزایی را در صنعت گردشگری کشور میزبان جام جهانی فوتبال می گذارد، گاها ده ها سال رونق صنعت گردشگری را بهبود می بخشد.

در بازی های جام جهانی تیم ملی فوتبال کشورمان نیز در گروه مرگ این دوره از رقابت ها قرار گرفته است که با کشور های اسپانیا ، پرتغال و مراکش هم گروه شده است . دیدن بازی ها در گروه مرگ و سختی رقابت ، هیجان و لذت آن را بیشتر کرده است.که اولین بازی خود با مراکش را بانتیجه ی ۱-۰به نفع ایران مشاهده کردیم.

بازی دوم تیم ملی کشورمان  در تاریخ ۳۰ خرداد ۹۷ ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران، در ورزشگاه کازان شهر کازان بین ایران و اسپانیا خواهد بود.

بازی سوم در تاریخ ۴ تیر ۹۷ ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران، در ورزشگاه موردویا شهر سارانسک بین ایران و پرتغال خواهد بود.

قیمت بلیط

جام جهانی روسیه ۲۰۱۸

برای خرید بلیت جام جهانی باید دقت داشته باشید که قیمت های بازی ها متفاوت بوده و هر جایگاه با قیمت های متفاوتی فروخته میشود . ارزان ترین بلیط بازی ها در مسابقات گروهی می باشد و قیمت آن بین ۱۰۵ تا ۲۱۰ دلار البته بستگی به جایگاه دارد ، گران ترین بلیط بازی ها نیز به بازی فینال است که البته این نیز بستگی به جایگاه دارد و قیمت آن ۴۵۵ تا ۱۱۰۰ دلار است.

قیمت بلیت جام جهانی روسیه

ردیف ۱ : بازی افتتاحیه بین روسیه و عربستان – بین ۲۲۰ تا ۵۵۰ دلار
ردیف ۲ : بازی های گروهی که تیم ملی کشورمان نیز در این بازی ها حضور دارد – بین ۱۰۵ تا ۲۱۰ دلار
ردیف ۳ : بازی های یک هشتم نهایی – بین ۱۱۵ تا ۲۴۵ دلار
ردیف ۴ : بازی های یک چهارم نهایی – بین ۱۷۵ تا ۳۶۵ دلار
ردیف ۵ : بازی های نیمه نهایی – بین ۲۸۵ تا ۷۵۰ دلار
ردیف ۶ : بازی رده بندی برای سوم و چهارمی – بین ۱۷۵ تا ۳۶۵ دلار
ردیف ۷ : بازی فینال – بین ۴۵۵ تا ۱۱۰۰ دلار

 

مطالب مرتبط

Leave a Comment